Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
RybanyHľadať
 
 

VOĽBY DO ORGÁNOV SAMOSPRÁVY OBCÍVytlačiť
 

Voľby do orgánov samosprávy obcí boli vyhlásené dňa 10. júla 2018 rozhodnutím predsedu Národnej rady Slovenskej republiky č. 203/2018. Deň ich konania je určený na sobotu 10. novembra 2018.

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do Obecného zastupiteľstva v Rybanoch Zoznam zaregistrovaných kandidátov - poslanci.pdf Zoznam zaregistrovaných kandidátov - poslanci.pdf (339.7 kB)
Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce v Rybanoch Zoznam zearegistrovaných kandidátov - starosta.pdf Zoznam zearegistrovaných kandidátov - starosta.pdf (167.7 kB)
Voľby do orgánov samosprávy obcí - Informácie pre voliča Informácie pre voliča.pdf Informácie pre voliča.pdf (22.1 kB)
Zverejnenie emailovej adresy na doručovanie oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do MVK a OVK Zverejnenie emailovej adresy.pdf Zverejnenie emailovej adresy.pdf (508.7 kB)
Menovanie zapisovateľa MVK v Rybanoch Menovanie zapisovateľa.pdf Menovanie zapisovateľa.pdf (158.1 kB)
Zbierka zákonov Slovenskej republiky - Rozhodnutie predsedu Národnej rady Slovenskej republiky č. 203/2018 o vyhlásení volieb do orgánov samosprávy obcí Zbierka zákonov SR.pdf Zbierka zákonov SR.pdf (220.8 kB)
Zverejnenie počtu trvale bývajúcich obyvateľov v obci Rybany Počet obyvateľov Rybany.pdf Počet obyvateľov Rybany.pdf (4.7 kB)
Oznámenie o určení počtu poslancov a o utvorení volebného obvodu pre voľby do orgánov samosprávy obcí Určenie počtu poslancov.pdf Určenie počtu poslancov.pdf (219.8 kB)
Informácia pre členov miestnej a okrskovej volebnej komisie o spracúvaní osobných údajov Informácia pre členov miestnej a okrskovej volebnej komisie o spracúvaní osobných údajov.pdf Informácia pre členov miestnej a okrskovej volebnej komisie o spracúvaní osobných údajov.pdf (63.1 kB)
Informácie pre kandidátov na poslancov obecného zastupiteľstva a kandidátov na starostu obce o spracúvaní osobných údajov Informácie pre kandidátov na poslancov obecného zastupiteľstva a kandidátov na starostu obce o spracúvaní osobných údajov.pdf Informácie pre kandidátov na poslancov obecného zastupiteľstva a kandidátov na starostu obce o spracúvaní osobných údajov.pdf (75.5 kB)
Informácie pre voličov o spracúvaní osobných údajov Informácie pre voličov o spracúvaní osobných údajov.pdf Informácie pre voličov o spracúvaní osobných údajov.pdf (76.7 kB)

 
 
ÚvodÚvodná stránka